Відповідь та детальний розбір завдання дивіться на фото (сподіваюся, моє рішення правильне. В інакшому випадку повідомте мене про помилку, обов'язково перегляну завдання та виправлю його):
Спасибо
Ответ дал: Гость
2. /////////// ответ: ∞
Ответ дал: Гость
пусть х грн. стоит 1 кг конфет,а у грн. стоит 1 кг печенья.составим систему
5х+4у=310 5х+4у=310
3х-2у=76 /*2 6х-4у=152
11х=462
х=42
значит 1 кг конфет стоит 42 грн.,а 1 кг печенья 3*42-2у=76
Популярные вопросы