Сучасний світ переповнений різноманітними ідеями, стереотипами, обмеженнями. як часто ми замислюємось про своє майбутнє? напевно тільки тоді, коли повинні вирішити якесь надважливе питання. тим часом у буденному житті продовжуємо жити тими, нав'язаними суспільством, принципами. коли бачимо гарну, успішну, харизматичну людину, то починаємо на неї рівнятись. так з'являється список наших кумірів, і живемо за їхніми правилами, втрачаючи свою індивідуальність і особистість. такі випадки непоодинокі, тому це питання мене почало турбувати. я вірю, що кожна людина має в собі щось особливе, притаманне лише їй, а стереотипи руйнують в ній все прекрасне. моя мета - прожити життя так, щоб набратися розуму, стати індивідуальністю та донести до людей, що кожен повинен слухати лише своє серце.
Спасибо
Ответ дал: Гость
рідна мова живе з людиною всюди і завжди, без неї, як і без сонця, повітря, води, рослин, людина не може існувати. зречення рідної мови, неповага до неї є рівноцінним до неповаги батька й матері, це веде до найбільшої кари — духовного каліцтва. людина, яка не цінує культуру та мову свого народу, не може бути повноцінним членом суспільства. мова — це душа народу. немовля з перших днів свого існування чує рідну мову від матері, а потім, підростаючи, повторює перші пестливі слова.
Ответ дал: Гость
- добрий день тетяно сергіївна.
- добрий день ігор.
- як ваші справи?
- добре. навчаю 6 класс.
- чудово. як давно я вас не бачив. дуже сумував.
- так я теж тебе пам"ятаю. найкращого учня класу(вчителька усміхається)
- ось, це вам . за те що вивели мене в люди(студент усміхається і вручає квіти)
Популярные вопросы