через год я просто буду делать тоже что и год назад только ты подростеш и планы твои изменяться
Ответ дал: Гость
моя батьківщина - найкраща в світі . я в цьому упевнена. вона посідає перше місце серед рівноправних.
я вважаю що ,ви , вікторе янукович, повинні в україні в першу чергу підвищіти пенсії нашім рідним бабусям і дідусям .
треба звернути велику увагу нашим ветеранам великої вітчизняної війни.
хочу ,щоб ви закупили медичні пігулки хворим , яких не вистачає в україні.
а ще потрібно приділити увагу на навчання ,яке дуже дороге . не всі діти з малозабезпечених сімей можуть собі позволити навчатися у вузах. я хочу ,щоб ,ви ,вікторе януковичу зробили безкоштовне навчання.
я впевнена , що ,ви, прислухаєтесь моїх !
Ответ дал: Гость
цікавий співрозмовник
я люблю розмовляти з людьми, які багато читають, адже вони багато знають і вміють розповідати цікаві історії. ще на мій погляд гарний співрозмовник – це людина вихована, яка вміє слухати, не перебивати.
мені дуже подобається спілкуватися зі своїми друзями, тому що вони розпові про цікаві речі, з ними інтересно і весело. ще я дуже люблю розмовляти з людьми, які багато подорожують. вони розпові про різні країни, а моя мрія побачити увесь світ.
але найкращі співрозмовники для мене це мої батьки. з ними я можу розмовляти про все на світі. у нас немає тем на які б ми не могли . вони завжди вислухають, а якщо треба дадуть слушну пораду.
Популярные вопросы