я хотіла б звернути вашу увагу на те, що кожна людина вже від народження тісно пов’язана з природою. тому бережімо її.
спробую переконати чому природу треба берегти. по-перше, бережливе ставлення до природи, віддячується нам здоров’ям. тоді усі могли би бути здоровими. по – друге, дуже корисно влітку покупатись у прохолодній прозорій річці. вода та сонце нехай гартує наш організм. по – третє, кожне зрубане дерево не поповнить наше повітря киснем, не прихистить влітку від пекучого сонячного проміння, тому не можна бездумно рубати ліси. нехай посадить кожен хоча б одне деревце. по – четверте, краса природи милує наш погляд, заспокоює. нехай панує краса і спокій. по – п’яте, чисте довкілля – це гармонія у природі, чудовий спів птахів, багатий урожай. ще багато можна було б сказати про довкілля, часткою котрого ми є самі.
лісник — людина вчена. знає кожне дерево, кожну травинку. для своїх зелених друзів він і лікар, і сторож.
сам ліс також сторож. він береже поля від засухи, захищає від злих вітрів. його коріння не дає водяним потокам розмивати землю. ліс зберігає кришталеву воду річок і джерел.
бережіть ліси! вони щедро віддячать за людську доброту.
Популярные вопросы