у кожної людини дуже багато справ. і якщо вона не виконала її вчасно, то втратила свій дорогоцінний час. а часом треба дорожити. тому що на наступний день справ буде ще більше. і їй буде шкода втраченого часу. а згаяний час вже не можна повернути. наприклад я,використовую кожну вільну хвилину з користю і намагаюся не відкладати роботу на завтра.
Ответ дал: Гость
у кімнатах моєї бабусі віри на стінах рушники.а ось цьому рушникові дуже багато років .його ткала ще бабусина мати,коли бабуся йшла заміж.колись в україні не було такої дівчини ,щоб не вміла ткати чи вишивати .вишиває вона й співає .через те й узори на рушниках чи сорочках співаючі: чорні кольори -сумної ведуть,а червоні -веселої.
Популярные вопросы