раніше рослини використовували по різному. для краси, для ліків тощо. зараз рослини використовують теж по різному. хто прикрашає ними оселю, хто дарує їх на свято чи просто так, а більш досвідчені (зазвичай старші люди) використовують їх як народну медицину.
Спасибо
Ответ дал: Гость
це чиста правда. людина ніколи не задумується над тим, що в неї є, а завжди прагне отримати щось більше. з однієї сторони, це правильно. адже прагнення до чогось кращого удосконалює нас, робить сильнішими духом, додоє мудрості та досвіду. але дуже часто, за цим самим прагненням, ми не помічаємо того, що навколо нас, того, що ми вже маємо. і, на жаль, найчастіше це і втрачаємо. так, нам необхідно самовдосконалюватися, набиратися досвіду, долати різні перешкоди та вирішувати складі проблеми на своєму життєвому щляху. але, разом з тим, ми не повинні забувати про те, що в нас вже є. ми повинні оберігати це, і намагатися досягти чогось більшого. це дуже важко, адже часто у своєму житті ми мусимо робити вибір проти чогось і на користь іншого. недаремно кажуть: "что имеем - не храним, а потерявши - плачем" (не змогла знайти український відповідник вислову).
Ответ дал: Гость
сьогодні холодно. діти грають на ковзанці в хокей. деякі катаються на ковзанах. аня вже добре вміє кататися. в хокей грають тільки хлопці. всі вони на ковзанах. аня катається найкраще, тому і є меншим.
Популярные вопросы