вважається, що найважливішими у житті є повага і дружба, підтримка і відчуття необхідності. і на наступному прикладі я спробує це довести. одного разу я пішов подивитися на змагання каратистів, що проходили у районному спортивному комплексі. у змаганнях приймало участь близько 20 команд з усієї області. мені все було цікаве, але більш за все мене порадувала взаємопідтримка між членами однієї команди. хоча спорт це і жорсткий, але людські якості бійців, такі як доброта, готовність прийти на , щира радість за перемогу та підтримка у випадку поразки - дуже розвинені у спортсменів.
мою увагу пригорнула одна команда, спортсмени якої завжди були разом і голосно вболівали один за одного. і я не здивувався, що ця команда посіла перше місце за кількістю отриманих нагород. адже в перемозі кожного з них - є заслуга спортсменів всієї команди.
Ответ дал: Гость
1 відміна, ор. відмінок
2 в-на, місц.в-ок
1 в-на, род.в-ок
1 в-на, місц. в-ок
Ответ дал: Гость
святість(св*ат*іст*)8б.7зв.
с(с)-приголосний,дзвінкий,твердий
в(в)-приголосний,дзвінкий,м*який
я(а)-голосний,наголошений
т(т)-приг.глух.м*як.
і(і)-гол.ненаг.
с(с)-приг.дзвін.тв.
т(т)-приг.глух.м*як.
Ответ дал: Гость
тридцяти семи організаціям, у дев"яносто представників,шістнадцяти країнам,вісімсот сімдесят чотири кілограмів на сорока восьми підприємствах, одна тисяча чотириста вісімсот сім осіб
Популярные вопросы