благородство мужність і патріотизм героїв повісті за сестрою
сочинение.
твір за сестрою показує нам лихі часи коли український народ страждав від нападів татар. в повісті є багато образів мужніх, патріотичних та благородних персонажів. всі вони прості люди які не зігнулися під тиском долі. павлусь один із таких. його село спалили, родину вбили, а сестру і батька викрали. те, що він залишився в живих і те, що він відчайдушно вірив у порятунок сестри можна назвати мужністю хлопця. він благородно козакам. відверто ненавидів татар. не дивлячись на всі ці умови він залишився простим юнаком. якого не зіпсувала війна козаків і надіюсь допоміг сформулювати вашу думку.
Спасибо
Ответ дал: Гость
1)"я б для батюшки-царя родила богатыря". 2)"здрастуйте, червона дівиця, будь цариця і народи богатиря" 3)"у ті пори війна була." 4)"настає час родин" 5)"наказ царя" 6)"порятунок матері і сина" 7)"битва лебідя серед брижів" 8)"порятунок лебідя-дівиці" 9)"поява граду та зустріч цариці і князя гвідона" 10)"зустріч торговців" 11)"коли торговці прибули до царства славного солтана" 12)"відбутя царя солтана до князя гвідона" 13)"як царь впізнає свою царицю та сина"
Ответ дал: Гость
масляна - це бешкетне й веселе прощання із зимою й зустріч весни. люди споконвіку сприймали весну, як початок нового життя й почитали сонце. на честь сонця пекли млинці. під час маслиниці гулянки тривали весь тиждень. жодне свято не проходило так весело й розгульно. по вулицях возили соломяну ляльку - масницю. під кінець масниці її спалювали, прощаючись так із зимою.
8 березня - міжнародне свято боротьби жінок за свої права. 8 березня 1857 року кілька сотень робітниць текстильних та взуттєвих фабрик нью-йорка провели демонстрацію - вони вимагали 10-годинного робочого дня, поліпшення умов праці й однакової з чоловіками заробітної плати. з 1913 року 8 березня відмічають і на україні. але для багатьох людей це свято весни, любові до рідних мам і бабусь. в цей день прийнято дарувати весняніквіти всім жінкам і дівчатам.
Популярные вопросы