Ятакое недавно якби у мене був чарівний пензлик ,то я намалювала б ним пташок,дерева,ліса. p.s за ето получила 10б.
Спасибо
Ответ дал: Гость
слів - імен., поч.ф.-слово, неіст., загал., с.р., р.в, мн., 2 відміна тв., гр., додатоксинонім до слова солодких - медових.
Ответ дал: Гость
" поспішайте робити добро"
добро - у кожної людини це поняття символізує щось своє. для мене добро - це милосердя, тільки гарні вчинки, це безперечно те що інщі називають просто вчинками. нещодавно в моїй школі пройшла акція " від серця до серця" я вважаю просто необхідним проводити такі акції. по-перще ми проявляємо свої гарні риси характеру, по-друге ми стаємо милосердними . я пишу цю замітку тільки задля того щоб ви зрозуміли що добро робити ніколи не пізно і для гарних вчинків завжди є місце у нашій хоч маленкому але мальовничому житті.
Популярные вопросы