Війна це непорозуміння двох сторін. більше дізнатися про справню війну можна із твору "ніч перед боєм". люди, які захищають свою батьківщину, не боячись нікого. вони ідуть у бій не знаючи що їх жде попереду си вони залишається живими чи ні. молодь, яка боїться іде вперед захищаючи не тільки себе, а й думає про майбутнє. війна забирає справні життя людей, які не винні зовсім. для мене війна це дуже страшно. саме слово викриває якось неприязнь і страх, тому нікому не бажаю війни.
Спасибо
Ответ дал: Гость
грищук броніслав антонович - написав такі оповідання та повісті: «білий птах», «вечірні поїзди», «колія», «звуки гармоні», «кинджал милосердя», «колискова для гладіатора», «блюз у джазових тонах», романи: «станція сподівань», «поділля — колиско і доле», «танець на пуантах», «зелений борщ для принцеси», поетичноу збірку «античний гондольєр».
Ответ дал: Гость
у житті українського народу пісні займають окреме місце. українські пісні надзвичайно мелодійні, в них поєднується пісенність української мови та чарівність мелодії. українські народні пісні складалися протягом багатьох століть. вони розпові про цілі епохи в історії українського народу. в них йде мова і про мужніх завзятих козаків, які боронили українські землі від загарбників, і про тяжкі випробування, які випадали на долю українського народу , і про велич української нації. розпові пісні і про повсякденні явища, про кохання, про нещасливу долю окремих людей.з пісень ми дізнаємся , як жили наші пращури. український народ вкладав у пісню глибоке значення, обовязково відбивав у ній якусь подію. і тому пісні треба знати , бо в них історія українського народу.
Популярные вопросы