⇒другорядний член: бранка вперше за кілька місяців побачила сонце і на її обличчі з'явилась посмішка. (побачила що? сонце, з.в., у реченні виступає додатком) або: діти з радістю грілись на сонці. (грілись де? на сонці, у реченні виступає обставиною) ⇒ головний член: з-за хмарки вийшло яскраве сонце. ( сонце - що? підмет; вийшло - що зробило? присудок)
Спасибо
Ответ дал: Гость
слово-основна одиниця мови. мову називають найважливішим засобом спілкування, та якщо вдуматися, то основою і спілкування, і впливу, і пізнання є саме слово. завдяки словам ми можемо виразити свої думки і почуття, емоції і мрії. подумаймо: коли б не було мови, слів, звуків, ми не могли б розуміти один одного. зараз часто можна зустріти одну з форм насильства-кулаки та бої. не дійшовши згоди ми вступаємо в бій. а коли б просто поговорили то, я впевнена, дійшли б згоди чи компромісу. словами можна вплинути на людину: заспокоїти чи розсердити, домовитися з нею чи навпаки. отже погодбтеся: завдяки словам нам жити легче. а хіба ні?
Ответ дал: Гость
синичка сиділа на тонесенькій гілочці,яка схилилася від її ваги.була вона трошки схожа на горобчика,але у неї ошатна жовта сорочка,чорний галстук,зеленувата спинка,яскраво-білі щічки ,чорна шапочка. чорні,жваві. причепившись до гілочки вона може провисати вниз головою.це можливо тому,що у неї довгі кігті на лапках.гострим довгим дзьобом синиця дістає з тріщин на деревах для себе поживу: комах,їхні личинки.а взимку вони їдять насіння.гнізда мостять у дуплах.а коли синичка співає,то трішки підіймає крильця,широко відкриває дзьобик і тремтить своїм крихітним тільцем.
Популярные вопросы