Ядумаю що від цього миб і наш нород став набагато ліпшим . і та ситуаціа яка зараз в україні можеб їїб не було. і може про нас ніхтоб не ховорив про нашу країну .а ягби ми булі сімєю цьогоб не було .
Спасибо
Ответ дал: Гость
я піклуюсь про своє здоровья. тому я загартовуюсь. як саме? насамперед це щоденні прогулянки, відповідний одяг. крім того це сонце, море та спорт. треба з дитинства загартовуваться тому,що загартована дитина менш хворіє.
Ответ дал: Гость
про гарне навчання я згоджуюся.але не тільки це! потрібно бути доброю людиною! завжди поважати старших! і тим часом не бути грубим до менших!
Популярные вопросы