я мрію побувати у цирку. я дуже люблю тварин і хочу побачити, як виступають дресеровані собачки. також мені подобаються хижаки, і я мрію побачити приборкування левів і тигрів. ще я люблю коней. мені цікаво буде спостерігати за ними на манежі. також я мрію познайомитись з клоуном. а фокусник, напевно, навчить мене найцікавіших своїх фокусів. циркова вистава - це свято, на якому я мрію побувати.
Ответ дал: Гость
якби звіри вміли говорити вони б попрохали дітей і дорослих не смітити.адже якщо ми будем не смітити ми будемо берегти іхню природу.і тоді ніхто б ніколи не страдав.
Популярные вопросы