дуже цікавий час перед грозою.здається все навкруги завмирає і чекає чогось незвичайного.не чути щебету птахів,здається, всі вони зникли невідомо куди.дерева стоять тихо-тихо,не одна гілка не колихнеться.настає повна тиша.недаремно є таке народне прислів"я: "тиша перед бурею".тільки небо хвилюється.течуть по ньому чорні хмари,закривая собою сонце.все ближче та ближче вони.аж ось налітає зухвалий вітер,здіймаючи у повітря все навкруги.оcь і гроза ! гримить грім,вспалахує блискавка.всі ховаються від стихії , а мені подобається така погода.
Ответ дал: Гость
сядь,стань,дістань,хлопець,дошка,сніг
Ответ дал: Гость
фюзеляж [фюзеляж]
вюртенберг[вюртенберг ]
різьбяр[рiз'бйар]
мереф’янський[мереф'йанс'кий]
пів’єпархії[пiв'йерхiйi]
iн’юрколегія[iн'йурколегiйа]
передз’їздівський[передз'йiздiвс'кий ]
возз’єднання[воз: 'йеднан: 'я]
Ответ дал: Гость
держава - це одна велика сім"я. якщо в ній всі живуть дружно, розуміють один одного, , люблять, співчувають, то можна сказати , що така сім"я - щаслива. в ній всім добре живеться. якби українці були як одна велика сім"я, то було б поміж них більше порядності, взаєморозуміння, поваги, менше неправди, обману.наша держава розвивалася б, міцніла, а люди стали б краще жити.
Популярные вопросы