скласти твір-мініатюру на тему "про що я б хотів попросити шевченка" можна так: тарас шевченко – геній українського письменництва, вірний син свого народу. цей майстер слова вражає мене своєю мудрістю та силою духу. якби мені випав шанс поспілкуватися з великим кобзарем, то я б обов’язково попросив його писати більше творів. адже його поезії – це справжні перлинки, у яких відбивається світовідчуття автора. ще, я б хотів порадити письменникові залишатися таким, як він є: сильним, великодушним та мужнім. а ще попросив би його не перейматися за долю україни. адже вона в надійних руках. ми, молоде покоління, обов’язково продовжуватимемо боротьбу за незалежність, хоробро боронитимемо рідний край. шевченко – символ патріотизму. його вірші завжди пробуджуватимуть у серцях кожного свідомого українця любов до неньки-батьківщини. школярі вивчають твори шевченка, тому можуть з гордістю сповістити, що вони - духовно освічені люди, які несуть в серцях вірність рідній державі.
Якщо б сталося диво і я міг би попросити тараса григоровича шевченка про щось, я б попросив його написати ще поезій, але на суто сучасні теми. звісно, вірші шевченка і так не втрачають актуальності, хоча були написані більше сторіччя тому. у шевченка богато поезій, що будять у людях совість, роблять їх людянішими. до того ж, любов до рідної землі, кохання, дружба - теми вічні. але реалії того суспільства, у якому жив кобзар, значно змінилися за ці роки. з'явилося багато речей і явищ, про які кобзар не міг і мріяти. люди, на жаль, кращими не стали. тепер ми живемо у світі, де люди можуть спілкуватися один з одним, навіть якщо живуть у різних краї але на мій погляд люди зараз стали самотнішими, ніж півтора сторіччя тому. кожен має доступ до величезного об'єму інформації - але все більше людей не хочуть нічого знати і залишаються невігласами. і таких парадоксів чимало. я впевнений, що великий кобзар зміг би знайти вірні слова, щоб написати на ці та подібні теми.
Спасибо
Ответ дал: Гость
1.ось іду я в лісі, так тихо, загадково, поринаю у незвіданний світ.
2.сиджу я дома, роблю українську мову, старанно і каліграфічно виводжу кожну буковку.
3.заснув я і бачу чарівний, невідомий мені світ сна.
4.у школі на уроці читання я навчаюся красиво і правильно читати.
5.на уроці музики нас вчать чисто і гарно співати.
Ответ дал: Гость
осень - время года которое часто характеризуется как унылая пора,это не так.осенью деревья наряжаются в желто - оранжевую листву. многие птицы улетают на юг, иногда можно увидеть их косяки в небе. дороги усыпаются кучей листьев, которые приятно шуршат под ногами. так же осенью можно собрать не плохой урожай грибов.
Популярные вопросы