мені дуже подобається приходити на нашу річку,яка тихо тече між берегів.вода в ній чиста і прозора,можна побачити як на дні,між камінням ховаються маленьки рибки.осторонь,у камишах,співають свої пісні жаби.у кожной свій голос й здається що вони проводять змагання по вокалу.ось від одного беріга до другого пересувається якась хвилька,придивляюсь,це вуж поспішає по своїх справах,або злякався нас.під сторічной вербою,що склонила свої вітки над водою,чутно сильний всплеск,це мабудь карп,володарь ціх вод,вітається з нами.но нам вже потрібно уходити,справи,до побачення річка,ми ще не раз прийдемо на твої береги.
Ответ дал: Гость
не знаю чому, але я маю велику любов до книг.в тому числi це й словники.поринаючи в них з головою, я бачу перед собою новi гранi ношоi барвистоi мови ,розумiю ,що я ще так мало знаю i скiльки я можу для себе вiдкрити.
з кожноi сторiнки словника я дiзнаюсь ,напевне, бiльше ,нiж в невеликого художнього твору в кiлька десяткiв сторiнок.але як же iх багато i як же хочеться осягнути всi.тож не бiйся заглядати в словник та поповнювати свiй лексичний запас ,всього лиш тримаючи в руках маленьку книжечку,що знаэ i готова подiлитись знаннями з тобою!
Ответ дал: Гость
гарних квітів. ніжними руками. на щедрих полях. безкраїм просторам.
Популярные вопросы