Мікротему розкривають, як правило, кілька речень тексту, з-поміж яких є одне найбільш значуще - тематичне. Тематичним називають речення, яке несе в собі найважливішу інформацію мікротеми.
Ключові слова
У тексті є слова, які мають істотне смислове навантаження. Такі слова називають ключовими.
Абзац
Групу речень, які розкривають мікротему, на письмі здебільшого оформляють як окремий абзац.
Абзац — це частина тексту, об’єднана однією мікротемою.
Спасибо
Ответ дал: Гость
жити на безмежну(велеку) ногу; спати без нижніх ніг; йти як чужими ногами; не мати обмежень; кинутись з останніх ніг; намокнути до кіцевої нитки;
Ответ дал: Гость
моя улюблена пора року (твір-роздум) я помітила, що у кожної людини своя улюблена пора року. багато хто любить весну, дехто — літо. це зрозуміло. навесні прокидається природа, щодня стає дедалі тепліше й тепліше. розбруньковуються дерева, з'являються перші квіти. влітку добре відпочивати, купатися, загорати, їздити на море або у село, бути ближче до природи. мало хто любить зиму. за що? я , за її красу. так чудово бродити засніженим парком або піти до лісу на лижах! а новий рік! хіба є такі, хто не любить це свято? у кожній оселі стоїть прикрашена ялинка, і люди роблять одне одному подарунки. а мені понад усі пори року подобається осінь. із самого початку — тепла, ласкава і сумна. і потім, коли починається листопад. восени добре підбивати підсумки, планувати майбутнє. мені дуже близькі рядки поезії олександра сергійовича пушкіна: унылая пора! очей очарованье, приятна мне твоя прощальная краса — люблю я пышное природы увяданье, в багрец и в золото одетые ні, все ж таки найкраща пора року — це осінь!
Популярные вопросы