народна мудрість говорить: «щоб справжньою людиною стати, тре ба добре працювати». отже, праця — це першооснова людського життя, яка створила людину. а тому, мені здається, без праці немає справжньої людини. над великою силою праці я задумався ще в дитинстві. а мені в цьому казка «дідова дочка і бабина дочка». дідова дочка виросла у праці. праця зробила її лагідною, людяною. а бабина дочка — нероба, ледача, за що і була покарана. і тоді я прийшов до висновку: щоб чогось досягти, треба працювати. побажання синові вирости справжньою людиною звучить у поезії м. рильського «синові». батько хоче, щоб його син виріс справжньою людиною: чесною, працьовитою, чуйною, люблячою, вірним слову і обо в’язку. ще одна народна мудрість гласить: «земля не може жити без сонця, а людина без щастя». тому мені здається, що людина повинна бути ще і щасливою, мати багато гарних друзів. такою, на мою думку, має бути справжня людина.
Ответ дал: Гость
речення в. тут є сполучниковий підрядний (коли), сурядний (і) та безсполучниковий зв"язок(на його місці двокрапка)
Ответ дал: Гость
дієприслівник - це невідмінювана дієслівна форма,що поєднує в собі ознаки дієслова і прислівника: означає другорядну дію,підпорядковану головній і має обставинно-означальне значення.у реченні виступає в ролі обставини чи другорядного присудка.
дієприслівники доконаного виду виражають передування другорядної дії відносно основної ("прокинувшись, він устав і вмився").іноді такі дієприслівники оєначають одночасність подій,що відбуваються ("ішов,схиливши голову") або наступність ("вийшов, грюкнувши дверима")
дієприкметники недоконаного виду одночасність подій ("відпові на питання, він хвилювався").
(лінгвістика.дієприслівник).
Ответ дал: Гость
украйнці_люди працьовиті. вони роблять з ранку до ночі.та через те вони солодко їдять, хоть і дуже гірко заробляли на життя. вони чесні, ніколи не наживуться на чужому добрі.(якщо мало, зубри)
Популярные вопросы