- нормально. це був такий важкий тиждень! я так втомилася! добре що сьогодні вихідний, можна відпочити.
- так! але завтра знов доведеться робити уроки, знов не буде часу
- не сумуй, можемо зробити разом деякі з них. я тобі з , а ти мені підкажеш історію. ми з тобою впораємося!
- дякую тобі, подруго!
- друзі завжди мають одне одному. звертайся!
если мало, сори)
Ответ дал: Гость
справжній друг.. так часто ми вживаємо це слово, але не так часто ми зустрічаємо таких людей, котрі підходять під ц описання. бути справжнім другом - велике мистецтво людяності, чесності і моральності. друг - це той, хто ніколи не буде керувати нами чи ображати нас. чому? бо він з готовністю приймає нас такими, якими ми є. друг ніколи не нашкодить нам і не порадить чогось поганого. чому? бо ми йому дорогі і не байдужі. людина може прожити усе своє життя і ніколи не знайти того, хто заслужить почесне звання друга. тож ніколи не спішіть розкидуватися словами і називати товарища другом - буде надто боляче, коли ця не провірена ні горем, ні часом людина не виправдає ваших сподівань або, що ще гірше, зрадить вас!
Популярные вопросы