1.слово. частина мови, її форма : тремтячи, дієслово, дієприслівник. 2.вид : недоконаний. 3. від перехідного чи неперехідного дієслова утворений : від неперехідного. 4. особливості написання : пишеться з "и" в кінці. 5.спосіб творення : суфіксальний. також потрібно визначити синтаксичну роль, тобто чим виступає в реченні. так як речення до уваги не представлено, то я не можу визначити синтаксичну роль.
Ответ дал: Гость
перший раз у житті я побачив слона у зоопарку коли мені було 6 років.ця тварина дуже велика,слони живуть у їндії.там люди використовують слонів для переноски дерев та інших речей.мені дуже подобається ця тварина,тому що вона розумна.я раджу всім побачити цю девовижну !
Ответ дал: Гость
квітує-цвіте,заставити-примусити,майбутньому-прийдешньому,мине час- через деякий час,блискотітиме- блищатиме,збезлюднілі-обезлюдненні,розбургано-розкидано,розтрощено,опопліч ступають-. йдуть близько одне до одногодалеко-вдалині, неблизько,вузька-неширока,тоненькамовчазної- німої, безмовної, убуло-зникло,щезло
Ответ дал: Гость
у деяких словах на місці «о» перед постійно наголошеним «а» треба вимовляти та писати «а», наприклад, у слові багатство.
перевірити правопис ненаголошенного голосного можна за зміни слова, або добранням спільнокоренневого слова: прибережний - берег.
існує правило, згідно з яким префікс «пре» вживається замість слова «дуже». в слові «прибережний» префікс «при» позначає місцезнаходження, тому пишемо «прибережний».
у прикметниках зі значенням присвійности, утворених від назв істот, пишемо суфікси -«ин» або «їн», наприклад, голубиний.
Популярные вопросы