вчора захворів мій старший брат. в нього підвищилася температура, дуже боліли горло та голова і був страшний нежить. нашу родину це засмутило, адже через три дні братів день народження.
мама зразу ж згадала про те, що в нас є сушені калинові ягоди. заливши їх окропом, вона проварила їх на повільному вогнищі і поставила настоюватися на 1 годину. в цей час ми прикладали прохолоде полотенце до лоба братові. так йому голова менше боліла. через годину відвар був готовий. мати напоїла хворого, і він, зігрітий калиновим відваром з медом, майже відразу ж заснув. я чув, як ненька вставала вночі, щоб переодягнути зіпрілого брата.
зранку наш хворий почував себе здоровим і дякував всім про турботу. та ще декілька днів він залишався дома та пив калиновий відвар та нахвалював свою рятівницю-калину.
Ответ дал: Гость
різні пори року несуть різний настрій. хтось захоплюється білим снігом, хтось мріє про квітучі дерева навесні, хтось бажає дочекатися жаркого літа з купанням в річці. а я люблю осінь. це така красива пора року. клени одягнулися в рум'янець. вони коштують, замислившись, на лужку, немов сумують про те, що прийшов жовтень. іноді тихенько знімають своє різьблене листя. раптовий порив вітру безжально зриває осінню красу з сумних кленів. як ніжно золоті берізки серед зелених сосен. спустіли гілки і засмучуються, що скоро прийдуть холоди. схожі на величезних велетнів, розкинувши гілки, коштують жовто-зелені дуби. високо в небі дзвінко курликають журавлі. вони збираються в зграї і летять на південь. десь високо вгорі перекликаються дикі гуси. у рідних краях дуже холодно, і вони вимушені летіти туди, де тепло. тільки горобці літають навкруги і дзвінко цвірінькають, оскільки ним нікуди поспішати. а я гуляю і думаю - яка гармонія фарб і звуків!
Ответ дал: Гость
мій найкращий друг
в мене є найкращий друг. його звати костя(будь-яке друге ім'я). ми з ним завжди разом. він має чорне (будь-яке) волосся. він завжди мені є. ми завжди довго граємо і кожного разу він хоче робити все нове й нове. одного разу я впав з велосипеда і не міг підвестить. костя підійшов до мене і допоміг мені встати. я був дуже йому вдячний. він мій найкращий друг.
Ответ дал: Гость
скласти діалог про улюблену телепередачу пропоную так: - привіт, марічко. як справи? ти чогось дуже задумлива. - привіт, оленко. все добре. вчора з мамою дивилась телепередачу "що? де? коли? " і досі думаю над деякими питаннями. а ти як? - в мене все чудово. я також дуже люблю цю телепередачу. я захоплююсь розумом кожного з гравців команди. іноді вони такі рішення, до яких би я ніколи в житті не додумалась. - а яка твоя улюблена розважальна телепередача? - мені подобається "майстер шеф" та "зважені та щасливі". а тобі? - я також дуже часто дивлюся "майстер шеф". особливо мені подобається, коли приготуванням займаються діти. -так, це дуже цікаво. адже наші однолітки в кулінарній справі перевершують нас з тобою. - так, а після перегляду завжди хочеться й собі приготувати щось смачненьке. - мені здається, пролунав дзвоник. нам час іти на заняття. - побігли швидше!
Популярные вопросы