доволі часто у сучасному світі ми чуємо пояснення байдужості : " моя хата скраю, це їх проблема."
щоб цінували інші, треба самому знати собі ціну.
Ответ дал: Гость
-сину де ти був на останій конрольній роботі з ії.
-у школі.
-нам твоя вчителька сказала що тебе небуло.
-я був.
-ні.
-мені стало погано і я пішов до мед- пунункту.
-добре чому ті нас не попередив.
-нехотив вас хвилювати.
-добре ми завтра підемо до медсестри и спитаемо її.
-ні не треба.добре я прогуляв її.
-навіщо.
-я не вичив і нехотив двійку.
-так ну все де мій ремінь.
-нетреба.
-треба будеш знати як прогулювати уроки.
Ответ дал: Гость
весною природа дуже красива. в лісах, в гаях і в садах пробиваються крізь землю різнономанітні квіти. найперша квітка яка починає квітувати - підсніжник.
ця рослина має білі пелюсточки, тоненький зелененький стовбур, а голівки квіток нахилені. підсніжник отримав таку назву тому, що він пробивається, ще коли сніг ледь-ледь ростає.видів цих рослин поки, що налічується 18.
нажаль ця квітка занесена в червону книгу україни. тож збережімо цю красу!
Популярные вопросы