наступив листопад, у нашому саду. все листя опало. дерева стали голі. листя яке опало ніби утворило килим. похолодало. вийшла у сад погуляти маленька оксанка. дивиться ой, а що з деревами. напевне чаклун зачаклував їхю ой а як що він і мене зачаклує, і побігла до мами. мама вийшла на двір, подивилась і сказала,це не чаклун. просто в наш сад прийшов листопад.
Ответ дал: Гость
сьогодні зранку надворі було похмуро, насупилось сонце. визирнула у вікно - сіється дощ. не встигла я засумувати, як дощ перестав і сонце усміхнулося.
Ответ дал: Гость
я народилась у цей світ, щоб нести любов людям. коли я виберу собі професію, то вона буде дуже потрібна іншим. я все життя нужденим та слабким. можливо, стану лікарем і буду рятувати життя хворим. можливо, стану письменником і стану закликати до милосердя. я ще не знаю ким стану, але обов"язково принесу світу багато користі. бо для чого ще мені б бог давав життя.
а поки я вчуся пробачати ображаючим мене, батькам та оточуючим, захищати слабких, піклуватися про безхатніх тварин. коли стану дорослою, то зможу це робити більш мудро та наполегливо. я прийшла в цей світ, щоб зробити його кращім.
Популярные вопросы