людина яка вдівається гарно,вона не є найкращою у світі.це,як насправді людину красять добрі справи.якщо вона є людям,когось кохає,чи про когось дбає-це сама найкраща людина.
Ответ дал: Гость
я з братом,мамою,та батьком пійшли до лісу.коли ми прійшли до лісу я побачила красивих птахів вони швидко літали тому що будували гнезда на високих деревах.мама побачила поляну там росли квіти вони були жовті та сині.наша сім'я почала собирать гриби.
то что я подчеркнул я не перевел или незнаю как пишется.
те що я підчеркнув я написав російскою або не знаю як пішется.
Популярные вопросы