"жили собі троє нерозлучних друзів.- а чи не полетіти нам у ракеті на місяць? - запропонував "
- а й справді давайте полетимо на місяць! подивимося на нього, а ще й побачимо який насправді космос. - сказав сашко.
- давайте. - погодився андрій.
вони побудували ракету. гарну і велику. і вони стали прощатися з усіма і сідати у ракету.
дівчатка махали їм хустинками. вони хоті, щоб хлопчики скоріше повернулись назад, бо вони за них дуже хвилювалися.
через декілька днів вони повернулись і розповіли де вони були, де спали і все інше. вони були дуже раді що побачили таке. а дівчатка їх дочекалися і були дуже раді, що вони повернулися.
:
Ответ дал: Гость
звичайно, як і всі мої однолітки я полюбляю подорожувати. найзаповітніша моя мрія - здійсники кругосвітню подорож та побачити багато цікавих місць.мені б хотілося відвідати найбільший водоспад - ніагарський. також я мрію побачити ейфелеву вежу. я сподіваюсь, що мої мрії здійсняться і я відві найзагадковіші місця нашої планети.
Ответ дал: Гость
мені дуже подобається навчатися в школі.адже відвідуючи школу можна щодня дізнаватися багато цікавого,нового,корисного.вивчаючи різноманітні предмети ми набуваємо нових знань і досвіду.це розширює наш кругозір,робить нас розумними та освідченими.наука набута в школі знадобиться нам у майбутньому житті.недарма каже народна мудрість" знання- то найбільший скарб".
Популярные вопросы