велику частину життя, людина проводить спілкуючись. на життєвій дорозі людини, зустрічаються різні люди і відповідно цьому, різні стосунки. але все таки в перебігу життя у людини має бути той, з ким він проводить прольшую частину. звідси і слідує ця фраза - "з ким поведешся, того і наберешся! ". адже дійсно, спілкуючись з людьми, ми дізнаємося про багато що, і беремо для себе якісь приклади, або навики. спілкуючись з людиною, можна, того не помічаючи набратися від нього, того, чого він навіть не хоче.
Ответ дал: Гость
молоток-це основний інструмент праці людей,які жили у давні часи
ножиці можуть відрізати кусок зіппсованного паперу,але ніколі не відріжуть поганих спогадів,або думки про людину
пилка предмет,який повинен бути у кожного гарного сільського господаря
Популярные вопросы