мого брата звуть - арсеній. він дуже вродливий та цікавий хлопчик, в нього гарне світле волосся, красиві карі очі, та блискуча посмішка. він добрий, вчемний та розумний, ще з ним дуже весело проводити час тому що він постійно щось вигадує. я дуже ним пишаюсь.
Спасибо
Ответ дал: Гость
у лісі під деревом я зустрілася з мурашником. зверху він був укритий хвоєю і всіяний мільйонами ходів. мурахи снували по ньому безперервно. одні тягли до мурашника палички й личинки, інші вибігали з нього у якихось невідкладних справах., раптом неочікуванно потемніло.і мурашки швидко сховались у мурашник, закрили більшість ходів. так вони захищають свій дім від опадів
Ответ дал: Гость
мой собстенный выбор зависит от моей цели! когда ты знаешь, что ты хочешь от жизни, то ты смело идешь к этому, выполняя поэтапно все действия в алгоритме. я хочу стать стоматологом. ясама сделала такой выбор для себя, и я знаю, что мне нужо селать для выполнения моей цели.
ядолжна в школе тщательно изучать и биологию. заниматься дополнительным образованием по этим преметам. далее я бы хотела поступить в угма - уральскую государственную медицинскую академию, и желательно на бесплатное обучение. потом я бы хотела устроиться на хорошую работу в частной клинике, работать там и вырастать в карьере!
так что самое главное, это иметь свою цель в жизни!
Популярные вопросы