рідна мова живе з людиною всюди і завжди, без неї, як і без сонця, повітря, води, рослин, людина не може існувати.немовля з перших днів свого існування чує рідну мову від матері, а потім, підростаючи, повторює перші пестливі слова.
Ответ дал: Гость
якщо тебе будуть хвалить, а ти нічого не будеш вчити ти не будеш розумним.
Ответ дал: Гость
влітку я люблю гуляти біля річки особливо зранку. тому що мені дуже подобається спостерігати за хвилями які утворюються на воді. а коли починає сходити сонце вони наповнюються яскравим блиском і тоді особливо чарують своєю красою.мені до вподоби ступати босими ногами по піску біля річки коли хвилі води омивають пісок.
зранку до річки прилітають чайки полювати на рибу ходять по березі річки залишаючи свої сліди на піску.а ще біля річки є велика гірка із піску де ластівки влаштовують собі гнізда.я люблю спостерігати за ними.але найбільше мені подобається і ввідавати рубу птахами та часто мені стає жаль зловленої рибки і я її з радістю відпускаю а вона мені дякую і на прощання махає по воді хвостиком.
Ответ дал: Гость
безсполучникові складні речення з однорідними простими можуть виражати такі смислові відношення: 1) одночасність дій, подій, явищ; 2) часову послідовність дій, подій, явищ; 3) зіставлення чи протиставлення подій, явищ, про які повідомляється в простих реченнях. у такому разі прості речення вимовляються з інтонацією переліку або зіставлення, протиставлення (минають дні, минають ночі, минає літо… (т. шевченко). учора се була казка — сьогодні дійсність (м. при перелічувальній інтонації пауза між простими реченнями невелика, а при зіставній чи протиставній — триваліша.
Популярные вопросы