Ускладних прикметниках при обох способах поєднання основ (сурядному і підрядному) використовують сполучні голосні о, е, є. якщо першою частиною складного прикметника є числівник, прислівник і прийменникове сполучення, то складові елементи з'єднуються без сполучних голосних, наприклад: повсякчасний, двоповерховий, багатообіцяючий, вічнозелений.
Спасибо
Ответ дал: Гость
існує вислів: "чистота - запорука здоров*я". він означає, що якщо у людини чиста кімната, речі, одяг, відсутність пилу на полицях, вона почуватиме себе комфортно та здорово. але як же тримати все у чистоті?
"чисто не там де прибирають,а там де не смітять".я погоджуюсь з цим. щоб усе було в чистоті потрібно прибирати за собою,класти речі на місце. здається,що нічого не станеться,якщо кинути маленький папірець на підлогу або землю,але саме такі сміттячка створюють купу бруду.неправ той, хто думає, що прибирати це не його обов*язок,а двірника чи прибиральниці.кожна вихована людина повинна слідити за собою та за своїми вчинками.
отже, чистота-це не тільки запорука здоров*я та краси,це ще прояв моральності людини.
Ответ дал: Гость
1.мова--така ж жива істота, як і народ, що її витворив, і коли він кине свою мову, то вже буде смерть його душі, смерть усього того, чим він відрізняється від інших людей.
2.той, хто незнає рідної материнської мови або цурається її, засуджує себе на злиденність душі.
Популярные вопросы