і лише один чіпка як води в рот набрав.як води в рот набрав—присудок.
Спасибо
Ответ дал: Гость
сьогодні у мого друга сашка день народження. він запросив мене на святкування.
-добрий день,сашко! вітаютебе з днем народження, бажаютобі всього найкращого.
сашко подякував і провів мене у кімнату. там було багато гостей. тьотя таня принесла торт. за столом я поводився чемно.
- до побачення,-сказав я, коли йшов додому.
Ответ дал: Гость
як я люблю осінній дощ! дощ восени, коли вже листя різнобарвне встелило землю… той дощ не лише підкреслює сум осені, але і чарує своїми барвами. осінній дощ змиває останні сонячні промені, приносить з собою вже прохолодний вітерець, та все-одно я люблю той дощ. як приємно, сидячи вдома, спостерігати за тим, як швидко снують люди, втікаючи від дощу, з парасольками, чи без…
Популярные вопросы