Іншим..робити добрі інших..принциповість і патріотизм
Спасибо
Ответ дал: Гость
то в мене були б крила, які підносили б підносили мене високо в небо, де серед хмаринок літають пташки. саме так, я, як, і вони, була б окриленою і вільною. піді мною розтилівся б увесь світ. я летіла б назустріч сонцю, огинаючи всю землю. і коли на неї опустилася б ніч, темна, з безліччю маленьких зірочок, які насправді є великими, дальніми, таємничими планетами,я повернулася б назад. не була б я досить щасливою, якщо думала б тільки про себе. я дуже хотіла б комусь , щоб він і багато інших були щасливими разом зі мною.
Ответ дал: Гость
мені подобається розмовляти всіма. бо люди є різні і різно говорять. мені цікаво говорити всіма з ким я говорю . але найбільше мені подобається з своїми найближчими друзями. які мене не лишали в біді , завжди були зімною в скрутну хвилину. але найрідніша людина для мене це- мама .з нею мені найбільше подобається розмовляти .
Популярные вопросы