Умарусі богуславки була схожа доля з роксоланою. моє ставлення до марусі богуславки позитивне, адже не дивлячись на те, що вона пережила ,не втратила людяності і співчуття до людей.маруся, отримавши ключі від замку і темниці, звільнила з полону своїх земляків. це свідчить про її доброту і сміливість, саме такі люди мені імпонують, я вважаю їх чесними та мудрими.
Спасибо
Ответ дал: Гость
батькивщына це найдороще,що у мене е.батькивщина як ще одна мати.батькивщину потрибно не зраджувати,не переходити з батькивщини на бик чужинцив чи ворогив.батькивщина вона для нас ридна ,ми вси там зростаемо и помираемо.тому батькивщину потрибно любити и николи ии не зраджувати
Ответ дал: Гость
маленька праця краще за велике безділля.
кожному хочется нічого не робити,просто сидіти за компьютером чи гуляти на вулиці,але життя йде.
краще зробити маленьку роботу чим просто сидіти без діла.
наприклад якщо побачите на вулиці бабцю з тяжкою сумкою їй можна ,і добро добром повернется.
навіть саме маленьке діло не залишится не поміченим.
Популярные вопросы