сонет і монолог є дуже близькими за змістом.обидва герої сповнені розчарування та туги.відсутність справедливості у злочинному світі наштовхує на думку про самогубство.гамлета спиняє від цього кроку страх перед тим,що буде після смерті,та розуміння того,що потрібно боротися,а ліричного героя сонету-любов до друга,якому без нього буде важко і самотньо.
Спасибо
Ответ дал: Гость
кожного року 19 грудня українці святкують день святого миколая. свято микола святкують урочисто, запрошують гостей.святого миколая люди люблять, бо він захисник усіх бідних і знедолених. найбільше люблять і шанують його діти. для дітей він охоронець і завжди до них приходить з подарунками.
це свято відзначають весело і щиро дякують святого миколая за .
н(н)-согл,непарн,сонор,зв,тв.о(а)-гл,безударная.к(к)-согл,парная,глух,тв..7 букв,7 зв.. а вы сонорный и не сонорный изучали если нет то сонорный не пиши.
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Порівняйте сонет № 66 в. шекспіра та монолог гамлета «бути чи не бути? »...
Популярные вопросы