Мені так хотілося з'їсти смачний шматочок тістечка.електрик так і не зміг роз'єднати дроти.петрусь планував над'їсти борщ і втекти на вулицю.
Спасибо
Ответ дал: Гость
6)
люди не можуть жити без музики.вони слухають музику скрізь, навіть у лісі, коли гуляють і прислухаються до співу птахів.музика буває класичною і сучасною.класична музика виконується у великих залах симфонічними оркестрами.є багато знаменитих композиторів, чия музика виконується в наші дні.класична музика серйозна і вимагає гарного розуміння, інакше вона може видатися нудною і нецікавою.більшість людей віддає перевагу сучасній музиці.
люди старші за віком люблять джаз, рок і поп.є багато співаків і груп, що виконують ту чи іншу музику. я люблю музику і люблю слухати її, тому що вона є добре відпочити. 2) літо — найтепліша пора року.все потопає в темнозеленому листі садів, лісів і парків.удень часто теплий вітер гонить пил, розпечена земля віддає додаткове тепло.на синьому безмежному небі навряд можна помітити хмару. сильне сонце посилає свої всепроникаючі промені на землю. зі словом «літо» пов’язаний час канікул і відпусток.дехто їде до моря, щоб загоріти й засмаглими повернутися додому.
є люди, які проводять вільний час на березі річки. і за все це ми вдячні літу. наприкінці серпня ночі стають прохо лоднішими та довшими. починається час збирання врожаю хліба, овочів і фруктів. літо говорить нам «прощай», на по розі стоїть осінь.
Ответ дал: Гость
тюрма навіть вночі випромінювала світло. зловісний тиран не міг від цього заснути. його ненависний погляд, як би міг, вбив би доблесного джакомо. жорстокий диктатор наказав стратити хлопця. але в палаці знайшлися совісні люди, які втікти з в'язниці. учасники втечі разом зі звільненим здійняли повстання, оточили палац і повалили диктатора. додому всі поверталися радісні та щасливі.
Популярные вопросы