Малий михайлик під пильним оком бабуні та опікою діда дем'яна. дідусь проводить багато часу зі своїм улюбленним онуком, навчае його бачити красу природи й життя навколо себе. про це свідчить розмова старого й малого про золоті ключи сонця, про гусеё-лебедів. дідусь значною мірою вплинув на формування майбутнього письменника. чого варте зізнання старого, котре запам'ятав михайлик на все життя "в мене такими онуками поле не засіяне". ці слова свідчать про дуже близькі стосунки, справжню дружбу між людьми. у них є спільні таємниці. незважаючи на свій поважний вік, дідусь багато працює, щось майструє, та щось ремонтує, а це позитивно впливає на хлопчика. знаючи багато народних переказів, легенд, казок, небелиць, дід дем'ян щедро з ними ділиться з михайликом. отже, у цьому образі втілені доброта, народна мудрість та гумористичне сприйняття фізичних негараздів.
Спасибо
Ответ дал: Гость
ідея твору полягає в тому,що автор хоче показати тяжке становище україни під імперським гнітом,як тяжко пережити українському народові приниження і знущання.головною думкою вірша є віра у нездоланність народного духу і в майбутнє відродження україни.
Ответ дал: Гость
рахира было много наследственных пороков - злодийкуватисть, жестокость, нечестность, зависть - и не брезговала их. она поддерживала все темные инстинкты в саве и этим привязала его к себе.
анна всеми характеризуется как добрая, умная, благородная и порядочная девушка. она способна на искренние и пылкие чувства. но не может противостоять родственникам, над ней издеваются. одинокая душа не знала, к кому прислониться, поэтому не устояла перед михайловой любовью, не нашла в себе силы уберечь его детей. хорошо, что анна нашла в себе силы жить дальше, работать, быть такой же хорошей, и, наконец, заслужила счастье.
Популярные вопросы