одного разу я прийшла зі школи та не стала вчити уроки. авось не спитають мене! я не дуже давно відповідала і оцінки в мене є з усіх предметів. я пограла у комп"ютерні ігри, сходила з подружкою до крамниці , а потім погуляла з друзями на вулиці. так день добіг кінця. ввечері з чистим сумлінням я вклалася спати. на мій подив наступного дня мене викликали на двох уроках. оскільки я не робила завдання, я не знала що відповідати та отримала 1 ! цей випадок був для мене повчальною історією. з того часу я завжди роблю всі уроки!
Ответ дал: Гость
1)вірш виклав у мене співчуття до живої природию.адже людина бездумно нишить її красу,не замислюючись про майбутнє.кожен повинен бути відповідальним за свої вчинки. 2) вірш спонукає задуматись над власними вчинками та діями.треба берегти природу щоб її красою могли милуватися і наші діти,і онуки.
Ответ дал: Гость
щоб юрба стала народом - треба діяти завзято , гуртом , один одному .
Ответ дал: Гость
1. знайомство. (або сердитий василько.)
2.вигадка матері .
а) "краще б вчився".
б) кого ж з трьох?
в) вибір зроблено.
3. василькіна прихильність.
4.збори.
5. страшна правда про одруження.
6. "нехай його й кат візьме! " (або щасливий кінець)
Популярные вопросы