с наступлением военных действий стала пользоваться популярностью яркая публицистика янки купалы, способная зажечь людей для сражения; вместе с тем янка купала не прерывал стихотворной деятельности, его новым патриотическим стихотворениям, написанным во время войны, была присуща уничижительная антифашистская направленность. уехав из минска, янка купала обосновался в печищах, маленьком населённом пункте недалеко от казани, в котором попытался обрести покой для того, чтобы с головой окунуться в антифашистскую публицистику. поэтический талант янки купалы развился на основе устоявшихся традиций и фольклора середины и конца xix века, равно как и более раннего периода, когда только происходило становление канонов народного творчества. его лирические произведения органично тональность и мелодику напевов народных песен, а также их звуковое единство и метафоричность, которые и обуславливают общий настрой лирики янки купалы.
Ответ дал: Гость
1. завдання вчительки 2. насмішки майбутнього майстра велосипедного спорту 3. добра бабуся, та дід трохим. 4. дорога до лісового озера. 5. страшна розповідь про химеру 6. таемниця. і нічна варта. 7. вивчення бібліотеки. 8. митькозавр стеценка із юрківки. 9. велечезні сліди на березі. 10. невдала операція “курка”. 11. нічний розіграш васі. 12. майбутні пригоди хлопців.
Ответ дал: Гость
Хвороба - це втрата душевного спокою і гармонії.душевна гармонія - це цілісність почуттів. підсвідомість завжди намагається з безлічі почуттів і емоційних станів вибрати якесь одне і максимально його посилити. коли це почуття приємне, людина відчуває себе чудово. підсвідомість має бути вірним охоронцем, який завжди готовий прийти на виручку. як тільки ви помилилися, підсвідомість тут же говорить: «а що якщо спробувати так чи сяк? » а настрій як було чудовим, так і залишилося. чого переживати? ваше підсвідомість - це ваш могутній друг, воно повністю на вашому боці. разом ви непереможні.
Ответ дал: Гость
Ренесанс (від латинського renascor — відроджуюсь) — епоха, що прийшла на зміну середньовіччю; епоха, коли відроджувалося західноєвропейське мистецтво і література. ренесанс спочатку виник в італії, а потім поширився у європі у хіv–хv сторіччях. основною рисою мистецтва ренесансу було повернення до античних зразків. повертається античний ідеал краси, особлива увага звертається на людську особистість як таку, її цінність. поширюються гуманістичні ідеї, світогляд людей поступово звільнюється від середньовічних догм. у цей час європейська література творилася переважно латинською мовою. в укріїнській літературі того часу теж панувала латина, але деякі твори писалися книжною староукраїнською, старослов’янською та польською мовами. до україни ренесанс дійшов пізно і не охопив усіх видів мистецтва. ренесанс існував в україні у хvі ст. як естетична течія, яка злилася з українським бароко на початку хvіі ст. найскладніша проблема для кожного періоду — вироблення власного літературного стилю — так і не була розв’язана. серед найвідоміших представників українського літературного ренесансу були: павло русин, поет, що писав латинською мовою, письменник себастіан кльонович, що писав польською, та письменник, теолог та проповідник петро скарга.
Популярные вопросы