добро и щедристь основа людського життя.я так вважала,вважаю и буду вважати.и я думаю що це добре.бо якщо ты добрий и щедрий до тебе будуть добре видноситися ,а якщо ти будешь поганою людиною,в тебе друзив,и до тебе вси будуть погано видноситись.и е ж такак приказка,що видношься до людей так як хочешь щоб видносились до тебе.
Ответ дал: Гость
насправді, гриби ростуть по колу, утворюючи коло, вінок.
де є один, там знайдуться й інші.
так я розумію це прислів*я.
Ответ дал: Гость
встановлення пам'ятників(м. канів)
музеї, меморіальні дошки, назви вулиць, університетів на його честь.
Ответ дал: Гость
як на мене, це дуже просто, ще й з такими варіантами, які одразу , якщо читала ці твори. ось, тримай:
Популярные вопросы