мама - це саме важливе в житті дитини! дитина повинна любити і поважати маму, навіть не дивлячись на всі образи. тільки дитя знає, як любить його мама, адже дитя бачило серце матері всередині, ще коли мама була вагітна. ви повинні поважати маму, адже вона терпіла, коли ви були маленькими і не хотіли їсти кашу і кидалися ложками в стіну, показуючи що ви не хочете їсти. мама терпіла ваші сльози, коли ви вдарилися. мама вчила тебе ходити, розмовляти, дає тобі по трохи освіту, вона страждала за тебе. можливо ти зараз сильно любиш маму, але коли вона помре в тебе струмками поллють сльози, тому що ти не так часто проводив з нею час. поважайте свою маму!
Ответ дал: Гость
слід сказати, що в біблії зібрано чимало зповідей, котрі ніхто не має права порушувати ( не вбивай, не кради, цінуй батька і матір ). це значить, що біблія вчить людей жити у суспільстві, точніше гідно жити. крім того біблія- це в деякому розумінні певна частина історії людей та народів, що дає нам змогу подумати над тим хто ми і звідки.
Ответ дал: Гость
мені подобається картина художника с. шишки осінь над дніпром,за те що в цій картині чітко виражений дніпро,дерева,та осіннє небо.ця картина мене надихає,що пора осінь найгарніше виражається на картині.
Популярные вопросы