Зимою- дуже весело! і тому багато розваг.наприклад : кататись на санчатах, гратися у снежки, ліпити снігових баб.діти дуже полюбляють зимові розваги і тому на усяких скользанках та горках дуже багато дітей.а ви пам`ятаэтете своэ дитинство ? ні тож згадайте і вам бууде дуже приємне!
Спасибо
Ответ дал: Гость
1)вірш виклав у мене співчуття до живої природию.адже людина бездумно нишить її красу,не замислюючись про майбутнє.кожен повинен бути відповідальним за свої вчинки. 2) вірш спонукає задуматись над власними вчинками та діями.треба берегти природу щоб її красою могли милуватися і наші діти,і онуки.
Популярные вопросы