вчить любити батьківщину та народ більш, ніж своє життя. бути працьовитим . не витрачати дарма жодної години свого життя. наполегливо навчатися, ніколи не вважаючи себе досить досвідченним. йти до висоої мети, не дивлячись ні на які труднощі та переслідування.
Ответ дал: Гость
щоб догодити гостеві треба знати ,що той гість полюбляє. також дуже важливо дивитися у чому ти подаєш їжу.наприклад, ми не можемо подати суп у тарілці для другої страви, і не естетично виглядає друге у супниці,хоч багато хто так робить. для кожної страви існує свій прибор.ми,як правило, не їмо суп чайною ложкою і не черпаємо чай столовою ложкою.дотримання правил етикету за столом дарує гарне враження про вас.
Ответ дал: Гость
щаслива людина- це дуже багатограний вираз. у кожної людини своє щастя. але я вважаю, що щаслива людина- це сімейна,добра,небайдужа до світу людина. у цієї людини завжди кожен день - це нова цікава весела історія. навіть, коли сталося лихо у житті,людина завжди повина радіти кожній своїй хвилині прожитій у світі.у такої людини завжди все гаразд зі здоров‘ям і сім‘ю. з такою людиною завжди хочеться спілкуватися і товаришувать.
Ответ дал: Гость
1. юрко йде на 2. невдала риболовля.3. вигадки юрка 4 дика качка з каченятами5.качата в полоні 6. тося рятує качат7. від"їзд додому
Популярные вопросы