я живу на гарній вулиці-замковій.вона має таку назву тому, що тут колись був замок.він знаходився на пагорбі біля болота.
на цій вулиці є багато прекрасних будинків.також є невеличкий ставок.влітку ,коли дуже спекотно,там купаються люди.на цій водоймі ловлять рибу.
замкова вулиця найкрасивіша у містечку!
Ответ дал: Гость
1.любов олеся до зими. 2.спостережливість хлопчика.3.мрії олеся.чутливість до краси природи.4.укок малювання.непорузуміння вчительки.5.характеристика дядьками олеся.6.питання до діда прокопа.дід вчить хлопчика ,як треба жити.7.біль і образа олеся. 8.сон хлопчика. новий день
Ответ дал: Гость
1. шлях олега до школи.
2. пригода на ковзанці.
3. урок малювання.
4. примирення з федьком.
5. дід прокіп.
6. "чому про мене кажуть дивак? "
Ответ дал: Гость
сьогодні в україні 60% населення – малозабезпечений клас. сюди входять наймані працівники, пенсіонери, студенти та інше. 35% населення – «середній клас». я ставлю середній клас в лапки. чому в лапках бо це пародія на середній клас розвинутих країн. сюди входять приватні підприємці від кіосків на ринку до тих які мають фінансовий оборот не більше мільйон гривень.
Популярные вопросы