"шукай пригод і життя буде веселіше" - сказав мені , якось дідусь . але моя мама це сприйняла , як жарт . проходило багато часу , багато днів я й забула про цю розмову .
але через потім я втрапляла івтрапляла в різноманітні халепи. я спочатку все сприймала близько до серця . а потім якось почала сприймати це байдуже .
я знайшла завдяки цим справжніх друзів.ія можу сказати , що дідусь був правий , бо без пригод життя стає нудним.
Ответ дал: Гость
1.б
2.б
3.а
4.б
5.а
6.спідничка-модна, картата.
рюкзачок-яскравий.
вкедмедик-пухнастий, жовтий.
лялька-золотокоса.
7.оленка почервоніла, бо мама замість того щоб купити собі чобітки, татові шапку купила донечці ляльку і ведмедика.і тепер мама зустрічае первий сніг у літніх чобітках, а тато без шапки.ось чому почервоніла оленкаж.
8.оленка вимагала купити їй ляльку і ведмедика.так робити не гарно, бо мама хотіла купити собі чобітки, татові шапку.та цього не зробила, бо купила донечці ляльку, ведмедика.в зимку мама первий сніг зустрічае в дітніх капцяз, а тато без шапки.
Ответ дал: Гость
вірш написаний 1919р.
жанр: сонет, філософська лірика
тема: любов до природи й людини, всього живого і красивого.
ідея: автор показує радість життя та його неповторність.
основна думка: треба пройти догий шлях щоб зрозуміти та відкрити для себе "солодкий світ".
жудожні засоби:
-епітети
-метафори
-порівняння
Ответ дал: Гость
народні пісні украіни є невичерпним фольклорним надбанням українського народу. величезна кількість пісень різних за жанрами і по нині зберігається в пам'яті людей та передається з покоління в покоління. багато пісень, звичайно, пі сучасній обробці із збереженням автентичних мотивів. слухаючи українські пісні, досить легко відчути надзвичайно тонке та гармонійне почуття смаку наших предків.сила музичної образності особливо впливала на красу поетичного узагальнення. така пісня дарувала достеменне естетичне насолодження та мала здатність підбадьорювати в хвилини суму, або розділити радість щасливих подій. ідейно-художні риси народної пісні україни і зумовили чималу роль, яку вона відігравала в житті людей, окреслюючи тим самим можливість і необхідність її всебічного використання. так наприкад, за пісні виховували молоде покоління, оспівували героїв, зустрічали свята тощо.
Популярные вопросы