я розумію це так,що праця-це одна з найголовніших ступенів досягнення успіха і мети.людина,яка не витрачає марно час,плідно і старанно працює,отримуе за свою працю гарний результат і повагу.у людини,яка шанує
працю є все для життя: їжа,одежа і сім*я.
тому працю потрібно поважати і не лінуватися,бо саме вона зробити нас щасливими.
Ответ дал: Гость
сьогодні в україні 60% населення – малозабезпечений клас. сюди входять наймані працівники, пенсіонери, студенти та інше. 35% населення – «середній клас». я ставлю середній клас в лапки. чому в лапках бо це пародія на середній клас розвинутих країн. сюди входять приватні підприємці від кіосків на ринку до тих які мають фінансовий оборот не більше мільйон гривень.
Популярные вопросы