рослини виділяють кисень, життєво необхідний людям, адже ми ним дихаємо, а також забирають вуглекислий газ, який люди видихають.
Ответ дал: Гость
говорячи про риси яких потрібно позбутися насамперед про лінь.на мою думку лінь це найгірша риса з усіх негативних рис.тільки подумаймо лінь змушує нас невиконувати і завдання що призводить до отримання поганих оцінок.якби ми не лінилися то виконували б усі завдання і тоді не мали ніяких проблем.тому я вважаю що я повинен позбутися ліні.і я буду намагатися так і зробити. тож кожного разу коли захочу грати в компютерні ігри гуляти з друзями але і повинен виконати і завдання я не по лінуюся і виконаю їх а ще насамперед я буду вірити в свої сили.
Ответ дал: Гость
зеленіє трава,
цвіркотять горобці,
пух тополь покрива,
тонких гілок кінці.
Ответ дал: Гость
дорогою ціною твір написаний геніальним письменником михайлом коцюбинським.читаючи данний твір,ви зрозумієте наскільки в минулому (хоча зараз теж) була дорога воля.ще ви зрозумієте що таке справжнє кохання,як воно виявляється,як відчувається.
Популярные вопросы