завдання: написати невелике оповідання про прихід весни, що бореться із зимовим холодом.
настала весна, проте вона ще не повністю вступила у свої права. зима активно бореться за своє місце - вона не хоче відступати. дні поступово стають світлішими та довшими, проте морози нікуди не йдуть. однак видно, що весна ось-ось переможе.
починає танути сніг, проте вночі він знову підмерзає. календарна весна ніяк не може стати повноправною господаркою. поступово сонечко гріє більше й більше. сніг зовсім розтанув. значить, скоро розквітнуть дерева і почнеться справжня весна.
Спасибо
Ответ дал: Гость
остап. (остап надзвичайно сильна людина, він справжній чоловік, який відчуває відповідальність за себе, за свій спосіб життя та за тих, хто близький йому. він здатний піти на ризик, аби тільки здобути жадану свободу для себе та соломії. його не можна зламати, скорити, він прагне здобути свободу будь-якою ціною.)
Ответ дал: Гость
сулейман був милостливим, щирим, закоханим до нестями, він міг зробити усе заради своєї любки, він був розсудливим, мудрий правитель, вірний чоловік.
Популярные вопросы