Звісно, що сковорода завжди думав про свою батьківщину, але все ж таки філософія - це його сенс життя. він перш за все розвивався для себе, а потім вже вирішив навчати дітей, писати байки та інше. мандрував він для того, щоб знайти нові ідеї для творів та замиситися над чимось важливим. він бачив таємне у простих речах. отже, мандри - це спосіб життя.
Спасибо
Ответ дал: Гость
людина - найвище створіння. вона керується не лише рефлексами і розумом, а в першу чергу серцем і душою. , що серце справжньої людини повинно бути чесним, милосердним і регулярно наповнюватися добротою без осолбливих внутрішніх заморочок. людина стає людиною тоді, коли усвідомлює значення свого життя як такого. серце б'ється в унісон її живої душі, яке живе доки, поки буде жити справжня людина ззовні на діях своїх. тільки тоді поняття людського серця розгортається на істинному життєвому тлі.
дякую вам за можливість вираження власної думки.
з повагою, petrus
Ответ дал: Гость
люди, насправді, дуже часто сміються. причина сміху буває різна: чи твій друг розповів щось смішне, чи ти сам побачив чи почув, чи згадав. звісно, сміятися можна й без причини, але якщо ти у колі друзів, то вони завжди тебе підтримають. і вже давно відомий факт, що сміх продовжує людське життя. головне, щоб він був щирий, від серця. хоча є й "поганий" сміх - над іншими людьми, над чиїмись проблемами. може й існує якесь задоволення від подібного, але коли ти стаєш жертвою глузувань, це все ж неприємно, правда?
мені подобається, коли люди щиро й з добротою посміхаються - тоді вони на очах стають гарнішими. дуже добре вміти посміхнутися й з своїх помилок, адже оптимістам завжди легше переживати негоду.
Популярные вопросы