1."котра дівчина чари добре знала, вона ж того гриця та й причарувала."2."інша дівчина чорнобривая,та чарівниченька "
Спасибо
Ответ дал: Гость
-привіт.-мене звуть сніжинка.-а що ти робиш? -я починаю танути.-ні, не вмирай! я з тобою вже подружився.-на жаль я не зможу з тобою залишитися жити.-я буду сумувати про тебе-прощай.
Популярные вопросы