Рідний дім — це фортеця людини, її оберіг. добре, коли в цьому домі затишно, привітно, коли чекають рідні, найдорожчі люди. здається, що якийсь добрий гном чи домовичок оберігають лад і спокій у домі. а може. ці старий буфет, прабабусина шафа чи ще щось із старих меблів? вони бачили багато, пам'ятають увесь рід, що тут жив, і бережуть цю пам'ять. фантастична й зворушлива картина, яку змалювала письменниця, містить у собі глибокий смисл: тільки любов до людей, пошана до старшого покоління можуть жити в мирі та злагоді.
Спасибо
Ответ дал: Гость
1)вірш виклав у мене співчуття до живої природию.адже людина бездумно нишить її красу,не замислюючись про майбутнє.кожен повинен бути відповідальним за свої вчинки. 2) вірш спонукає задуматись над власними вчинками та діями.треба берегти природу щоб її красою могли милуватися і наші діти,і онуки.
Популярные вопросы