Мої враження є такими: кожна людина є унікальною та неповторною,у світі звісно можна знайти когось ідентичного,але однакового ні,бо кожен з нас особистіть.
Спасибо
Ответ дал: Гость
, що внутрішня, бо зовнішня краса людини часто призводить до гордощів, неповаги до інших та навіть сварок. кажуть, що одна з війн була роз"язана заради елени прекрасної.
зовнішня краса може врятувати світ лише тоді , коли вона пов"язана з красою душі людини.
Ответ дал: Гость
лиха зима сховається,а сонечко прогляне,сніжок води злякається,тихенько тануть стане, - і здалеку бистреньковона до нас прибуде,кому-кому любесенько,а дітям більше буде.
Другие вопросы по: Українська література
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Поділися враженнями від твору в. сімоненка "ти знаеш, що ті людина? "...
Популярные вопросы